Kim jestem

Mężczyzna.

Po czterdziestce.


Magister inżynier po akademii wojskowej.

Podporucznik przy okazji.

Trener rozwoju osobistego po podyplomie.


Singiel z recyklingu.

Łikendowy ojciec z konieczności.

Minimalista z przekonania.


W formie – z rozsądku.

W czerni – z wyboru.

W berecie – bo z wielu względów po prostu mi pasuje.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Schudnę!

To bez wątpienia najpopularniejsze z noworocznych postanowień. Zastanawiające jest, że dla większości osób pozostaje tylko głośno wypowiedzianym, mniej lub bardziej pobożnym życzeniem. Bo schudnąć, to

Dlaczego zdecydowanie męski

Męskość jest dziś w odwrocie. Rzeczywistość jest stopniowo dominowana, wręcz systematycznie pacyfikowana przez zupełnie zbędne przejawy panoszącego się już zupełnie bez potrzeby feminizmu. Prewencyjne przepisy

Taki sobie FIWEr…

Oczywiście, chodzi o zapowiedziane w poprzednim wpisie FIWE2021. No gorąco nie było… Powtarzając za przedstawicielem organizatora: – Piękna pogoda zepsuła targi. Nietrudno było zauważyć, że

Chcesz mieć
na bieżąco
Zryty Beret?

Zostaw mejla, żeby raz na parę tygodni otrzymać powiadomienie
o nowościach.

Strona wykorzystuje pliki cookie dla zapewnienia najlepszej funkcjonalności.